AI Matchmaker

Aqua Country

Esentepe

Od £142,500 Cennik dewelopera, najmniejszy lokal
Za m² £1,900 Esentepe mediana £2,527 · −25%
Poproś nas o sprawdzenie tej nieruchomości

Rozważasz tę ofertę poważnie? Doradca przeprowadzi pełny, indywidualny audyt właśnie tego lokalu — dewelopera, dokumentów i działki — i prześle Ci ustalenia. Robimy to na życzenie, a nie masowo; dlatego na karcie nie ma odznaki twierdzącej, że sprawdzenie już się odbyło.

Lokale w tym projekcie

Bezpośrednio od dewelopera

Lokali w ofercie 2 Cena od £142,500

Typ Sypialnie Powierzchnia Cena Szczegóły
Penthouse 1 75 m² £142,500 Zobacz ten lokal
Apartament 1+1 1 75 m² £148,500 Zobacz ten lokal

Dostępność lokali i ceny pochodzą z własnych ofert dewelopera i zmieniają się bez uprzedzenia. Poproś nas o potwierdzenie konkretnego lokalu, zanim na niego postawisz.

O tym projekcie

---

Projekt architektoniczny

Aqua Country to cztery współczesne bloki zaprojektowane tak, aby idealnie komponowały się z naturalnym pięknem otoczenia. Dzięki panoramicznym szklanym oknom i przestronnym tarasom, każda jednostka oferuje zapierające dech w piersiach widoki na bujne krajobrazy i morze, tworząc ciepłą i zachęcającą atmosferę.

---

Luksusowy styl życia

Aqua Country o powierzchni 5927 metrów kwadratowych składa się z 32 przestronnych apartamentów, w tym dwupoziomowych loftów i penthouse'ów, z których każdy został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i komforcie. Ciesz się luksusowym stylem życia z basenem bez krawędzi, zadbanymi ogrodami botanicznymi i strefami rekreacyjnymi wyposażonymi w grille.

Żyj stylowo w ekskluzywnych nieruchomościach, które oferują nie tylko komfort, ale także wygodę. Mieszkańcy mogą korzystać z głębokiego spokoju i prywatności Esentepe, mając jednocześnie dostęp do niezbędnych udogodnień w niewielkiej odległości, w tym sklepów, szkół i restauracji.

---

Udogodnienia premium

Aqua Country oferuje szeroki wachlarz udogodnień zaprojektowanych w celu podniesienia jakości życia:

  • Basen bez krawędzi
  • Strefa Spa z *fińską sauną*, *łaźnią turecką* i gabinetami masażu
  • Centrum fitness dla entuzjastów zdrowego stylu życia
  • Całodobowa ochrona i monitoring dla spokoju ducha
  • Zadbane ogrody idealne na spokojne spacery
  • Wspólne otwarte przestrzenie do spotkań i aktywności

Ten kompleksowy zestaw udogodnień zapewnia mieszkańcom wszystko, czego potrzebują w zasięgu ręki, promując styl życia pełen relaksu i wypoczynku.

---

Potencjał inwestycyjny

Aqua Country stanowi doskonałą okazję inwestycyjną dla osób poszukujących nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Dzięki doskonałej lokalizacji i luksusowym funkcjom, ten kompleks mieszkalny obiecuje wysokie dochody z wynajmu i potencjalny wzrost wartości kapitału. Rosnące zainteresowanie obszarem Esentepe obiecuje stabilność i rentowność, co czyni go idealnym wyborem dla doświadczonych inwestorów.

Nie przegap swojej szansy na posiadanie kawałka raju i ciesz się stylem życia definiowanym przez elegancję, komfort i ekskluzywność w Aqua Country.**

Na terenie osiedla

  • Basen odkryty
  • Spa
  • Sauna
  • Gabinety masażu
  • Siłownia
  • Ogrody krajobrazowe
  • Ochrona całodobowa
  • Monitoring
  • Strefa grillowa
  • Ścieżki spacerowe

O tej nieruchomości

Przegląd

Apartamenty Aqua Country w Esentepe oferują nieruchomości od 142 500 funtów. Projekt ten znajduje się w Esentepe. Biorąc pod uwagę cenę i lokalizację, apartamenty te mogą być odpowiednie dla osób lub rodzin poszukujących nieruchomości w nadmorskim miasteczku. Nieruchomości w Esentepe mogą przypaść do gustu tym, którzy szukają domu wakacyjnego lub potencjalnej okazji inwestycyjnej na Cyprze Północnym.

Projekt stwarza możliwość nabycia nieruchomości w rozwijającym się obszarze, znanym z naturalnego otoczenia. Potencjalni nabywcy mogą rozważyć te apartamenty do użytku osobistego lub jako część portfela nieruchomości. Skupiamy się na dostarczaniu jednostek mieszkalnych w określonym regionie Cypru Północnego.

Lokalizacja

Apartamenty Aqua Country znajdują się w Esentepe, nadmorskim miasteczku na Cyprze Północnym. Esentepe jest znane z naturalnego środowiska i bliskości morza. Obszar ten oferuje relaksującą atmosferę, charakterystyczną dla nadmorskiej osady. Jest to lokalizacja, która przyciąga tych, którzy szukają spokojniejszego stylu życia lub ucieczki od centrów miejskich.

Ceny i warunki płatności

Nieruchomości w Aqua Country Apartments zaczynają się od 142 500 funtów. Obecny status projektu nie jest określony. Warunki płatności i harmonogramy budowy są publikowane przez dewelopera. Wszelkie zapytania dotyczące zakupu należy kierować do dewelopera lub licencjonowanej lokalnej agencji.

Często zadawane pytania

Jaka jest cena początkowa nieruchomości w Aqua Country Apartments?

Cena początkowa nieruchomości w Aqua Country Apartments wynosi 142 500 funtów.

Gdzie znajdują się apartamenty Aqua Country?

Apartamenty Aqua Country znajdują się w Esentepe na Cyprze Północnym.

Jaki jest status projektu Aqua Country Apartments?

Status projektu Aqua Country Apartments nie jest określony w dostarczonych informacjach.

Od
£142,500
£1,900/m²

Podaj imię, komunikator i budżet. W ciągu jednego dnia roboczego otrzymasz każdy wciąż dostępny lokal w tym projekcie, jego cenę i warunki płatności — w formie, w jakiej przekazuje je deweloper.

W skrócie
Region
Esentepe

Scenariusz inwestycyjny

To scenariusz, nie prognoza. Stosuje do tej ceny ofertowej stawki najmu i wzrostu, jakie widzimy w skali wyspy — nie zna tego lokalu, tego budynku ani tego, co zrobi rynek. Liczymy w funtach; przełącznik waluty powyżej nie zmienia tych liczb.

Etap
Rentowność najmu — Rocznie, gdy lokal zostanie wynajęty
Czynsz w okresie —  
Wzrost wartości —  
Czynsz plus wzrost — Przed kosztami zakupu i utrzymania

Lokalizacja na mapie

Wyjazd na oglądanie

Zobacz na miejscu

Zobacz ten projekt na miejscu, razem z pozostałymi z Twojej listy. Transfery, zakwaterowanie i same oglądania układamy wokół tego, co naprawdę chcesz zobaczyć.

Jak wygląda wyjazd
Od
£142,500
£1,900/m²

Podaj imię, komunikator i budżet. W ciągu jednego dnia roboczego otrzymasz każdy wciąż dostępny lokal w tym projekcie, jego cenę i warunki płatności — w formie, w jakiej przekazuje je deweloper.

W skrócie
Region
Esentepe

Dlaczego warto wybrać NCyprus?

Pomoc prawna Ekspercka pomoc prawna i wsparcie przy zakupie nieruchomości.
Pomoc wizowa Formalizacja twojego pobytu w Northern Cyprus.
Pomoc bankowa Pomoc w otwarciu konta bankowego w Northern Cyprus.
Prawo jazdy Oficjalne uzyskanie prawa jazdy w North Cyprus.
Ubezpieczenie nieruchomości Zapewnienie pomocy w uzyskaniu ubezpieczenia.
Niezależna Porada Prawna Zatrudnij własnego prawnika, aby sprawdził akt własności przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności.
£142,500

Prywatna konsultacja

Zostaw swoje dane, a jeden z naszych dedykowanych specjalistów ds. nieruchomości skontaktuje się z Tobą bezpośrednio.

Bezpośrednie oferty dewelopera

Wiedza rynkowa z pierwszej ręki

Zaawansowana analiza danych

PREFEROWANY SPOSÓB KONTAKTU
100% gwarancji prywatności i zgodności z RODO

Wysłano pomyślnie!

Dziękujemy. Twój dedykowany specjalista ds. nieruchomości przeanalizuje Twoją prośbę i wkrótce się z Tobą skontaktuje.

DARMOWY KATALOG 2026

Ten off-plan projects on the market now

A PDF of ten off-plan projects currently on the market, with the developer's own prices and payment schedules.

Gdzie mamy wysłać katalog?

Zostaw swoje dane kontaktowe poniżej, a my wyślemy PDF bezpośrednio na wybranego przez Ciebie messengera.

Preferowany messenger

100% gwarancji prywatności. Nienawidzimy spamu tak samo jak Ty.

Odebrano zapytanie!

Dziękujemy za zainteresowanie. Przetwarzamy Twoje zapytanie i wkrótce skontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem wybranej metody kontaktu.